ماشین کاری
واحد ماشین ابزار با داشتن بخش های مختلف تولید و ساخت هلدرهای ماشینکاری با پشتیبانی واحدهای مهندسی و کنترل کیفیت، طراحی و ساخت ابزارهای ماشینکاری مورد درخواست مشتریان خود را با کیفیت مطلوب و طبق استانداردهای بین المللی، سرلوحه کار خود قرار داده است و امیدوار است که بتواند با ساخت بخشی از تجهیزات و قطعات یدکی مورد نیاز در صنعت ماشینکاری کشور، گامی موثر در جهت خودکفایی بردارد. در این واحد کلیه عملیات ساخت و تولید، تحت نظارت واحد کنترل کیفی بر اساس نقشه‌ها و دستورالعمل‌های طراحی شده، اجرا می‌گردد. کلیه فرایند های تولید این هلدر با سیستم های کنترلی دقیق در داخل شرکت تولید می گردد .
.
..

باگذشت زمان بسیار کوتاهی از راه اندازی این خط تولید در مقایسه با دیگر برند های دیگر تولید کننده هلدرهای ماشینکاری در سطح دنیا ، این شرکت توانست به موفقیت های بسیاری در این زمینه دست یابد. برند X-HOLD در زمینه ابزارهای ماشینکاری بر اساس هدف افزایش بهره وری و طول عمر مفید ابزار حرکت می نماید. بدین ترتیب بر اصل بهترین کیفیت ، بالاترین سرعت و دقیق ترین طراحی های هلدر تاکید دارد. توسعه بیش از سطح استاندارد برای رسیدن به بالاترین دقت ، استحکام و کیفیت و در نهایت تأمین نیاز مشتری سبب گردیده تا امروزه ، شاهد افزایش درخواست ها و بکارگیری محصولات این شرکت در ماشین های ابزار روز دنیا باشیم. در این سالها شرکت تابان گستر پویا تربیت با واسطه آموزش نیروهای مستعد ، ارتقاء فرایند های تولید ، اجرا و بکارگیری تکنولوژی های جدید در طراحی بهتر هلدرهای ماشینکاری موفق به کسب رضایت خاطر مشتریان و استقبال روز افزورن آنها در بکارگیری ازین محصولات گردیده است تا محصولات برند X-HOLD بیش از پیش خواستگاه تولیدکنندگان ماشین ابزار دنیا قرار گیرد.

photo_2021-03-09_10-57-49
واحد کنترل کیفیت X-HOLD با نظارت و کنترل کامل بر چرخه تولید، دو اصل مهم و کلی « کیفیت » و « مشتری مداری » را سرلوحه کار خود قرار داده و بدان اعتقاد دارد و برای دستیابی به این اهداف پیوسته بر فرآیند تأمین مواد و تجهیزات، فرآیندهای تولید محصول و فرآوری آن و فرآیند فروش و تأمین رضایت مشتری (برآورده کردن نیازها و خواسته های مشتری) نظارت و کنترل دارد. این واحد تلاش می‌نماید تا با بهره‌مندی از کارشناسان و متخصصین کنترل کیفیت مجرب و کارآزموده خود و به‌کارگیری تجهیزات آزمون پیشرفته و مدرن، فرآیند تولید خود را به‌طور پیوسته تحت کنترل داشته باشد تا از صحت و سلامت و کیفیت مناسب محصولات خود اطمینان حاصل نماید.